Винесення в натуру меж земельної ділянки від 2000,00 грн Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів

Які питання вирішує винос точок на місцевості?

 

blank

Кожен землевласник повинен мати у своєму розпорядженні точну інформацію про те, де проходять реальні межі належної йому території. Багато хто нехтує такими даними, а, між тим, грамотно встановлені і зафіксовані належним чином межові знаки позбавлять вас від маси проблем на кшталт зрушення меж вашого землеволодіння, судових розглядів, пов’язаних з цим, узаконення землі або споруд, які на ній стоять, і т.п.

Трапляється, що відбувається поломка або втрата межових знаків, і навіть самі господарі території вже не можуть з’ясувати, де вони розташовувалися раніше. Для їх відновлення здійснюється винос точок на місцевості — окремий вид геодезичних вишукувань, що дозволяє отримати деталізовані дані про розташування межі. Здійснюється на підставі документів, які доводять право володіння наділом, що розглядається, при цьому власники суміжних ділянок обов’язково повідомляються про проведення робіт, що необхідно при виникненні спірних моментів.

Здійснюється винос точок в натуру згідно з відомостями, що містяться в державному кадастрі, де вказані відповідні координати. В команді компанії «Геоспектр-7» працюють лише висококваліфіковані геодезисти і землевпорядники, які професійно впораються з цією кропіткою процедурою, а також виконають при необхідності ряд інших топографо-геодезичних досліджень.