Винесення траси в натуру ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів

Як здійснюється винесення траси в натуру?

 

Перед тим, як прокласти підземні комунікаційні лінії, чи то водо- або газопровід, чи то електричні кабелі і т.п., інженери-геодезисти роблять топоплан території, на якій планується їх прокладка. В даному документі схематично зображують вже наявні комунікації, якщо такі є. Такі заходи необхідні для того, щоб визначити напрямок майбутніх ліній і правильно скласти проект.

Після збору всіх даних здійснюється винесення траси в натуру, причому, ця процедура, як правило, проводиться двічі. Перший раз — під час вишукувань, коли визначаються кінцеві точки комунікаційних ліній і місця, де вони будуть повертати. Другий раз виконується після того, як буде складена проектна документація і будуть розпочаті земляні роботи. У цьому випадку фахівці виносять в натуру траншеї, різні конструкції, що необхідні для прокладки комунікацій, оглядові колодязі.

Якщо місцевість, на якій проводиться даний геодезичний захід, забудована, то траса прив’язується до тих споруд, які існують на ділянці. Якщо ж на території ведеться нова забудова, то для цього залучаються червоні лінії або опорні точки. А на ділянках, де взагалі немає ніяких споруд, використовуються опорні пункти, зазначені в генплані.