Встановлення межових знаків вартість уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів

Як здійснюється встановлення межових знаків?

 

Однією з найбільш популярних процедур у геодезії, що стосується землеустрою, є встановлення межових знаків, при якому закріплюються поворотні точки розглянутого наділу за допомогою спеціалізованих бетонних або залізних кілків. Встановлюються вони шляхом вбивання в землю у відповідних місцях.

Процедуру геодезисти проводять тільки при наявності документації, яка підтверджує право володіння землеволодінням, наприклад, держакту або договору оренди. Також будуть потрібні дані з кадастру, які значно прискорюють процедуру, оскільки містять координати території.

Найчастіше до даного заходу вдаються в разі судових розглядів і інших суперечок, що стосуються меж наділів, на етапі формування землеволодіння або при втраті знаків, в якості яких можуть використовуватися:

  • Труби з металу заввишки 80-100 см. Зверху приварюється спеціальна пластина, на якій робляться потрібні позначки.
  • Дерев’яні стовпчики, які в висоту повинні сягати не менше 100 см. Зверху робиться виріз для фіксування записів.

Досвідчені геодезисти-землевпорядники компанії «Геоспектр-7» швидко виконають всі потрібні роботи із застосуванням надточного обладнання та оформлять всю документацію, позбавивши вас необхідності бігати по десятку інстанцій, зберігши тим самим ваші нерви.