Топографічна зйомка 2500,00 грн Термiн виконання робіт - вiд 3 до 4 днів з узгодженням в ГоловАПУ

Топографічна зйомка — Для будівництва, проекту, підключення комунікацій

 

Без даних, які надає топографічна зйомка, не складається жодного грамотного і законного проектного документа, генплану поселення, детального плану території, а також не оформлюється будь-яка документація на земельний наділ і т.п. Без такої інформації інвестиції компанії-забудовника або будь-якої приватного особи в обрану територію можуть виявитися провальними, тому ціна топозйомки цілком виправдана, оскільки дана процедура допоможе вберегтися від фінансових витрат, на які доведеться погодитись, наприклад, під час узаконення ділянки.

Як не помилитися з масштабом?

Найбільш затребуваною є топозйомка 1: 500, що є досить великою і докладною. З нею дуже зручно працювати архітекторам і фахівцям, які займаються розробкою проектів. Також завдяки сучасному обладнанню геодезистам доступні наступні масштаби:

  • 1: 1000, який найчастіше використовують при ландшафтних дизайнерських роботах;
  • 1: 2000, що замовляється при створенні генеральних планів поселень.

Виконана топозйомка, ціна на яку визначається ступенем деталізації, може наочно продемонструвати навіть такі деталі, як колодязі з комунікаціями, водні об’єкти, освітлювальні стовпи і т.д.

Навіщо потрібна топографія місцевості?

Найчастіше топографічні роботи потрібні при:

  • Підготовці генпланів населених пунктів або детальних планів необхідній території.
  • Створенні архітектурної проектної документації, а також перед запланованою реконструкцією споруд. В останньому випадку необхідна геодезична зйомка фасадів, що дозволяє виявити всі недосконалості лицьовій частині споруди, а також допомагає розрахувати потрібну кількість матеріалів робіт для усунення дефектів.
  • Оновленні карт.
  • Розробці проектів для проведення комунікаційних ліній, наприклад, мереж газифікації або водопостачання.

Приватним землевласникам також може знадобитися топографія ділянки, особливо, якщо на її території є «самобуди». Даний захід передує прокладанню різних комунікацій на досліджуваному землеволодінні або його електрифікації. Топозйомка земельної ділянки, ціна на яку формується в залежності від переліку послуг, наданих інженерами-геодезисти, допоможе швидко отримати всі дозволи для подальшого будівництва.

Фахівці геодезичної компанії «Геоспектр-7» виконають вишукування, необхідні для узаконення земельної ділянки на вищому професійному рівні, а також проведуть узгодження топографічної зйомки у відповідних інстанціях, заощадивши ваш час.