Проект пандуса ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд — до —

Проект пандуса: які вимоги до нього пред’являються?

Таке пристосування, як пандус, потрібне на входах у житлові та громадські споруди для самостійного пересування людей з інвалідністю. Конструкція являє собою пологу поверхню, завдяки якій людина на візку зможе без сторонньої допомоги подолати пороги або сходинки, а також перепади рівня підлоги всередині будівель.

До даного виду пристосувань пред’являється ряд вимог, за якими їх необхідно споруджувати, тому самобудом займатися не рекомендується. Наприклад, згідно із законодавством, розміри такої конструкції повинні відповідати наступним вимогам:

  • Ширина при односторонньому русі повинна становити не менше 1,2 м.
  • При довжині понад 1,5 м необхідно обладнати поручень.
  • Бічні краї слід оснастити бортиками шириною 5 см або більше.
  • На початку і в кінці обов’язкова наявність горизонтальних майданчиків і т.п.

Перед тим, як почати будівництво, в обов’язковому порядку створюється проект пандуса, який узгоджується з відділом капітального будівництва, районною санепідстанцією та іншими інстанціями. У пакет передпроектної документації повинні входити заява, яка подається в райдержадміністрацію, копія поверхового плану споруди, довідка про згоду на будівництво від сусідів, яка завіряється ЖЕКом або ОСББ, а також висновки про можливість проведення даних робіт, видані цими ж інстанціями.

Зібрати всю дозвільну документацію, а також скласти правильний проект допоможуть фахівці компанії «Геоспектр-7», які мають відповідну кваліфікацію для проведення таких робіт.