Обмір земельної ділянки ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів

Обмір земельної ділянки: обґрунтованість вишукування

 

blank

Земельний наділ є об’єктом, розміри якого повинні бути грамотно зафіксовані і належним чином оформлені. Знання такої інформації необхідно при будь-яких маніпуляціях із землею, оскільки ці дані фігурують в будь-якій технічній документації, потрібні при реєстрації землеволодіння, укладанні угод купівлі-продажу або оформленні договору оренди.

Крім того, встановлення розмірів території, що вам належить, часто потрібно в процесі експлуатації, й обмір земельної ділянки є найпоширенішим і достовірним способом дізнатися їх. Процедура здійснюється з метою:

  • Уточнити межі й площу області, що розглядається, та зіставити отримані параметри з тими, що були занесені в документи раніше.
  • Розділити територію на кілька окремих наділів або навпаки об’єднати їх.
  • Оформити дарчу або право успадкування.
  • Розв’язати спірні моменти між землевласниками.

При уявній простоті вимірів самостійно здійснити їх без похибок досить складно, особливо, якщо мова йде про велику площу. А допущені помилки не дозволять вчасно отримати дозвільні документи і потребуватимуть додаткових розтрат. Фахівці, яких має компанія «Геоспектр-7», проведуть всі необхідні роботи з використанням високоточних приладів і нададуть документацію, що відповідає всім нормам закону.