Маркшейдерські роботи ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів

Маркшейдерські роботи — Маркшейдерська зйомка

 

У комплекс геодезичних розвідувальних робіт і при плануванні гірничих розробок входять просторово-геометричні вимірювання, що здійснюються в земних надрах і частково на поверхні. Результати, які дають так звані маркшейдерські роботи, використовуються для складання картографічної документації, схем та проектних планів. Крім того, даний комплекс предбачає заходи з контролю якості процесу будівництва підземних конструкцій, а також своєчасне коригування його етапів.

Перш ніж почнеться спорудження об’єкта, маркшейдеру надаються креслення майбутньої конструкції, після чого фахівець здійснює планування циклів будівництва, що включають розбивку осей, розрахунки необхідних запасів сировини, прокладку колії та ін. Без кваліфікованого маркшейдера не починається будівництво жодного гірничодобувного об’єкта, чи то шахта, чи то кар’єр або копальня. Але сфера застосування спеціалізованих навичок маркшейдера поширюється також на зведення станцій метро, підземних тунелів, призначених для пересування транспорту і подібних інженерних конструкцій.

Отримати грамотно складені технічні звіти і необхідну маркшейдерську документацію допоможуть фахівці компанії «Геоспектр-7». Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені в правильності й законності наданої документації.