Геодезична розбивка ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів

Геодезична розбивка: для чого потрібна і як здійснюється?

 

Перед початком зведення будь-якої споруди в обов’язковому порядку здійснюється створення геодезичної розбивної основи, що являє собою процедуру з винесення в натуру вже спроектованих конструкцій. Такий захід потрібен, щоб створити грамотний план розташування майбутньої будівлі на місцевості. В процесі інженерами закріплюються відповідні точки та осі, за якими потім і споруджується будівля.

По суті, розбивна основа — це орієнтир, без якого зведення конструкцій не починається. Детально складену сітку, отриману в ході цих робіт, потім отримує організація-підрядник, після чого приступає до будівництва об’єкта.

Проводиться геодезична розбивка в кілька етапів:

  • На підготовчому створюються точні висотна та планова основи.
  • Потім готується проектна документація для перенесення в натуру.
  • На завершення безпосередньо розбиваються осі, здійснюється контроль, проводяться виміри відхилень від проекту, якщо такі виявляться, а також готується виконавча документація.

Інженери-геодезисти команди «Геоспектр-7» відповідально підходять до кожного з вищевказаних етапів, включаючи і проведення високоякісної топозйомки, без яких створення розбивки неможливе. У результаті ви отримуєте точно оформлені законні документи, необхідні для надання в різні інстанції.