Генеральний план земельної ділянки цену уточняйте Термiн виконання робіт - вiд — до —

Генеральний план земельної ділянки

 

blank

За результатами топографічної та кадастрової зйомки території розробляється генеральний план земельної ділянки. Він максимально точно показує її межі щодо сусідніх ділянок, розташування доріг, під’їздів, будинків, споруд, водойм та інші особливості території. Затверджений якісний генплан дозволяє розробити проєкт та розпочати будівництво з урахуванням усіх законодавчих нормативів.

Особливості генерального плану земельної ділянки

Цей картографічний документ, у першу чергу, визначає площу та форму ділянки землі. А також рельєф місцевості, оскільки великі перепади висот можуть значно впливати на розташування майбутньої будівлі.

У ході розроблення плану враховуються не лише побажання власника землі щодо розташування майбутніх об’єктів, але й санітарні та протипожежні нормативи. Затверджений генеральний план земельної ділянки являє собою офіційний документ, який дає змогу власникові землі проводити на ній відповідні дії. Наприклад, розміщення житлових та громадських будівель та споруд, під’єднання до комунікацій та інші види використання земель. Будівництво або підключення до інженерних мереж не за планом будуть мати наслідки у вигляді штрафних санкцій. Основна мета яких — гарантувати суворе дотримання правил безпеки населення та всіх будівельних норм та стандартів.

Кадастровий план земельної ділянки

Кадастровий план ділянки землі заноситься в державну кадастрову карту України. Він має необмежений термін дії та є чинним до тих пір, поки вказані межі відповідають фактичним. При зміні меж території необхідно оформити новий межовий план. Лише після цього вносяться зміни в кадастровий план земельної ділянки.

Отже, перевірений і затверджений генплан земельної ділянки дозволить правильно запроєктувати об’єкт та дотриматися всіх вимог чинного законодавства.