Геологія ділянки — Буріння двох свердловин по 8 м від 7000 грн Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів

Буріння двох свердловин по 8 м — Інженерно-геологічні вишукування

 

Перед початком будь-яких будівельних робіт в обов’язковому порядку здійснюється дослідження фізико-механічних характеристик землі ділянки, на якій планується зведення споруди. Для цього інженери проводять буріння 2-х свердловин по 8 метрів з відбором керна, щоб детально вивчити його в лабораторії. Кількість свердловин, а також їхня глибина можуть варіюватися в залежності від розмірів досліджуваної території.

Даний вид досліджень необхідний, щоб будівля була міцною і довговічною. Так, гідрологічні параметри обумовлюють подальші умови експлуатації. Ретельно вивчивши їх, можна уникнути потенційної просадки споруди або підтоплення підвалу.

Геологічні свердловини дозволяють відібрати необхідну кількість проб ґрунту на різних глибинах, що робить аналіз їхніх властивостей точнішим. У результаті ви отримуєте інформацію про фізико-хімічні характеристики ґрунту, а саме: здатність до поглинання, потенційного просідання, корозійної активності та ін.

Звернувшись до фахівців компанії «Геоспектр-7», ви отримаєте детальний аналіз ґрунту, на якому плануєте забудову, а також рекомендації щодо вибору фундаменту. У розпорядженні наших інженерів є сучасні бурові установки, що дозволяють максимально швидко відібрати необхідні проби.