Інженерні вишукування під сонячні електростанції — Геодезія для СЕС 500,00 грн/Га Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів

Геодезія під сонячні електростанції (СЕС) — Гарантія надійного будівництва вашого енергетичного проекту

 

blank

Використання сонячних батарей дозволяє отримати електрику абсолютно безкоштовно. До того ж, цей спосіб отримання електроенергії є на сьогодні не тільки найдешевшим, але й абсолютно не шкідливим для екології. Але щоб віддача від таких установок була найбільшою, потрібна грамотна геодезія під сонячні електростанції, яка дозволить визначити оптимальні місця для їх розташування. Після проведення даних досліджень залишиться лише обробити отримані відомості та розпочати зведення конструкцій.

Інженерні вишукування під сонячні електростанції допомагають визначити, як слід розташувати конструкції, щоб вони виробляли найбільшу кількість кіловат. При цьому враховується необхідний кут нахилу панелей, характеристики ґрунту, на якому проводиться монтаж, та інші нюанси.

Здійснюється вишукування під сонячні електростанції з використанням високоточного обладнання. Завдяки унікальним тахеометрам інженери компанії «Геоспектр-7» створюють точну 3D модель місцевості та визначають найбільш вигідні точки для монтажу споруд. Після завершення інженерних розрахунків проводиться установка геошурупів — спеціальних паль, які роблять фундамент практично незруйновними навіть при нестабільному ґрунті.