Геодезична зйомка підземних комунікацій ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів

Геодезична зйомка підземних комунікацій — Інженерних мереж

 

blank

Більшість інженерних комунікацій прокладаються під землею. Тому стежити за правильністю прокладки газопроводу або водопроводу необхідно до того, як вони будуть засипані ґрунтом. Адже вже через місяць відшукати сліди траншеї буде досить важко. Для здійснення такого контролю застосовують геодезичну зйомку підземних комунікацій. Цей вид дослідження дозволяє не тільки виявити відхилення від проектних параметрів. У ході робіт проводиться ретельне картографування ділянки забудови, яке допомагає визначити:

  • інформацію про висотні відмітки мереж, що прокладаються;
  • відомості про розташування вже наявних інженерних системах;
  • дані про розташування підземних і надземних споруд на ділянці.

Залежно від щільності розміщення мереж і особливостей території обирається масштаб зйомки від 1:500 до 1:200. Більший масштаб використовується при будівництві складних промислових майданчиків.

Топографо-геодезичне дослідження інженерних мереж вимагає великої майстерності і чудових знань. Тому за допомогою краще звернутися в компанію «Геоспектр-7». Наші фахівці все роботи виконують за допомогою сучасного обладнання і програмного забезпечення, що забезпечує точність виміру до міліметра. Зателефонуйте нам і переконайтеся в нашому професіоналізмі особисто!