Архітектурно-будівельний проект ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд 5 до 15 днів

Архітектурно-будівельний проект і його складові частини

Такий документ, як архітектурно-будівельний проект, необхідний для того, щоб технічно обґрунтувати всі архітектурні рішення, прийняті на етапі підготовки до зведення споруди. Тобто, кресельна документація із зазначенням всіх конструктивних елементів будівлі, перекладається на мову будівництва, а саме: обираються матеріали, які будуть використовуватися у процесі, планується застосування допоміжних конструкцій і т.п. Даний документ поділяється на:

  • Архітектурний проект, що містить інформацію про фасади споруди, прийняті колірні рішення для них, установку системи вентиляції, покрівлі, поверхових планів і т.п.
  • Конструктивна частина, в якій містяться всі потрібні розрахунки елементів споруди: підстави споруди (фундаменту), сходових прольотів, перекриттів та ін. Також розробляється документація, що стосується, наприклад, розміщення інженерних мереж майбутньої будови. До створення цієї частини повинні долучатися лише кваліфіковані проектувальники, оскільки від їх роботи залежить те, наскільки безпечним і довговічним вийде будинок.

Оскільки архітектурне проектування — достатньо складний етап, варто залучати до нього виключно компетентних фахівців, щоб уникнути помилок, які можуть спричинити не тільки будівельні дефекти, а й загрозу життю мешканців. Звернувшись до команди компанії «Геоспектр-7», ви гарантовано отримаєте якісну документацію, за яку наші співробітники несуть відповідальність.