Зміна цільового призначення землі Термiн виконання робіт - вiд до

Зміна цільового призначення землі: важливі моменти

Відповідно до Земельного кодексу України цільове призначення земельної ділянки повинно бути визначено для будь-якої території незалежно від її категорії та форми власності. Дане положення стосується і земресурсів, які знаходяться в запасі й не представлені у володіння або користування. Попри те, що отримувати дозвіл на зміну цільового призначення земельної ділянки не потрібно і досить просто подати відповідне клопотання, завірена нотаріально, існує певний порядок проведення процедури.

 

  1. Перевірка можливості зміни цільового призначення земельної ділянки приватної власності.

 

Перед початком робіт необхідно отримати викопіювання з генплану місцевості й уважно вивчити його. Генеральний план може містити обмеження, які забороняють здійснення подібної операції. Наприклад, якщо ділянка віднесена до перспективних промислових територій, розташована в санітарній зоні або знаходиться в громадському користуванні, то «переобладнати» її під забудову не вийде.

  1. Розробка проектної документації та детального плану території.

Проектно-технічна документація може бути підготовлена виключно спеціалізованими компаніями. Тому щоб змінити цільове призначення земельної ділянки осг, варто звернутися до землевпорядних організації та укласти з ними контракт на надання відповідних послуг. Вони підготують необхідний пакет паперів і складуть ДПТ — обов’язковий документ при зміні призначення земнаділу. Саме детальний план дозволяє встановити основні властивості майна, а також визначити порядок організації об’єктів відповідно до вимог генплану.

Компанія «Геоспектр-7» пропонує допомогу в зміні цільового призначення нерухомого майна за доступною ціною. Практичний досвід і налагоджений алгоритм роботи дозволяє домогтися результату в найкоротші терміни. Зв’яжіться з нами у будь-який день, і ми неодмінно допоможемо в оформленні будь-яких землевпорядних документів.