Детальный план территории (ДПТ)

 

Розробимо детальний план території для будівництва в межах або за межами міста для розміщення різних промислових та ін. комплексів — зерносушарок, сонячних електростанцій (СЕС), складів, автозаправних станцій, а також магазину, будинку, готелю. Також маємо досвід розробки ДПТ кварталу міста. Працюємо на території всієї України під ключ (геодезична зйомка, захист проекту на містобудівній раді, рецензія, стратегічна екологічна оцінка (СЕО).

Перед початком проведення будівельних робіт на земельній ділянці (маючи всі необхідні документи), попередньо знадобиться розробити детальний план території, який містить не тільки креслення, топографічний опис місцевості в подробицях, але і тексти інформаційного характеру про розвиток конкретної земельної ділянки, його планування, параметрах забудови і доцільності проведення будівельних робіт.

Для розробки ДПТ вам необхідно надати:

  • Дозвіл на розробку детального плану території.
  • Топографо-геодезична зйомка ділянки.
  • Викопіювання ділянки (місця, району забудови) з генерального плану території.
  • Проектні матеріали на об’єкт будівництва, в тому числі, отримання дозволів та даних у багатьох служб таких як санстанція, екологія та ін.

У деяких випадках для детального планування території необхідне проведення топографічних і геодезичних робіт (для складання плану населеного пункту). Також детальний план території земельної ділянки повинен відповідати генеральному плану (документ, на основі якого буде здійснюватися спільна забудова місцевості). Однією з особливостей ДПТ є те, що вони не підлягають експертизі. За допомогою цього документу є можливість підготовки плану земельних робіт.

Процес розробки детального плану досить складний, що вимагає необхідних знань, наявності сертифіката архітектора. Помилки допускати не дозволено, адже при найменших неточності його просто не затвердять.

Компанія «Геоспектр-7» має багаторічний досвід в розробці містобудівної документації, солідне портфоліо виконаних робіт на території всієї України, відповідні сертифікати, архітекторів, що володіють необхідними знаннями, досвідом для складання детального плану забудови території та інших документів. У стислі терміни за обгрунтованою ціною наша компанія виконає всю процедуру під ключ, в тому числі збір всіх необхідних дозволів.