Про компанію

Геоспектр-7

Проектно-інженерна компанія «Геоспектр-7» одна з провідних українських приватних організація, яка більше 10 років спеціалізується на виконанні всього комплексу топографо-геодезичних, геологічних, землевпорядних робіт, комплексних інженерних вишукуваннях, проектуванні, технічному обстеженні будівель і споруд, цифровий аерофотозйомки, оцінки земель і об’єктів нерухомості. Нашими клієнтами є як фізичні особи, так і компанії, державні організації, приватні підприємства в сфері будівництва та проектування.

Працюючи з нами Ви отримаєте професійний підхід до вашого запитання, мінімальні терміни, оперативне прийняття рішень з питань, що виникають в процесі роботи. Наша мета довгострокове співробітництво, тому робимо все на максимум. Для довгострокових партнерів – вигідні, індивідуальні умови роботи.

За роки роботи наша компанія зібрала і виростила в своєму штаті професіоналів своєї справи, які готові вирішити поставлені завдання.

Нас відрізняє наявність власних сертифікованих фахівців для виконання вище вказаних робіт, великого практичного досвіду, всіх супутніх послуг, а також виконання робіт «під ключ» це зручно, вигідно і економно.

ВІДГУКИ:

Виконали технічне обстеження будівельних конструкцій “Криворізької академії патрульної поліції”, 2020 р.

Криворізька академія патрульної поліції Криворізька академія патрульної поліції

Виконали розробку і супровід детального плану території для пудівництва додаткової зерносушарки потужністю 156 тонн на рік і автомобилера-згрузчика потужністю 330 тонн на рік, Сумська область, 2020 р.

Отзыв ФИЛИЯ АО "ГПЗКУ" Філія АТ “ДПЗКУ” “Буринський елеватор”

Розробили детальний план території кварталів міста Сєвєродонецька, 2019 р.

Отзыв Северодонецк Севєродонецька міська рада

Виконали топографо-геодезичні роботи, оформлення земельних ділянок ДНУ “Залізничного транспорту” в постійне користування та надали архітектурні послуги. Дніпро, 2019 р.

Отзыв ДИИт ДНУ Залізничного транспорту

Розробили детальний план території кварталу смт Талалаївка, Чернігівської обл., для розміщення підприємства по зберіганню зерна. 2018 р

Отзыв Талалаивска Талалаївська селищна рада

Співпрацюємо з “ДТЕК Дніпрообленерго” з 2016 р. по теперішній час та виконуюмо топографо-геодезичні і землевпорядні роботи.

Отзыв ДТЭК ПАТ “ДТЕК ДНІПРООБЛЕНЕРГО”

Виконані послуги з топографо-геодезичної зйомки, розробки документації з землеустрою, технічної інвентаризації та незалежної оцінки майна. Дніпро, 2017 р.

отзыв Суд ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Виконали розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по фактичному розміщенню будівель та споруд лікарні. Дніпро, 2017 р.

Отзыв больница 9 КЗ “ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №9”

Були виконані послуги з топографо-геодезичної зйомки з метою внесення до бази геопросторових даних міста Дніпро, 2016 р.

Отзыв Фарго ТОВ “ФАРГО РІЕЛТІ”

СЕРТИФІКАТИ:

Сертифікат інженера-землевпорядника

Сертифікат інженера-геодезиста

Сертифікат інженера-землевпорядника

Останні об'єкти:

З нами працюють:

Отримати кваліфіковану консультацію